Infolinia:Warszawa (022) 651 78 48, Nowy Dwór Mazowiecki (022) 775 74 11
Kariera

Dołącz do nas!

KRAWARKON Sp. z o.o. jest firmą telekomunikacyjną posiadającą ponad 20 letnie doświadczenie w dostarczaniu usług telewizji cyfrowej i szerokopasmowego internetu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Przedstawiciel Handlowy

Zadania

  • bezpośrednie, aktywne pozyskiwanie nowych klientów (poszukujemy osób, które będą gotowe do aktywnego pozyskiwania Klientów)
  • budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientami (telefoniczne, mailowe, bezpośrednie)
  • bieżąca obsługa obecnych klientów firmy
  • sprzedaż produktów i usług firmy
  • opieka nad Klientem i stałe doradztwo w zakresie oferty firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych
  • prowadzenie dokumentacji służbowej i raportowanie
  • przygotowywanie produktów do sprzedaży (materiały marketingowe, kalkulacje)
  • ciągłe zapoznawanie się z sytuacją rynkową z uwzględnieniem działań konkurencji

Kogo szukamy?

  • doświadczonych w sprzedaży B2B (umiejętność i gotowość do aktywnego pozyskiwania Klienta: telefonicznie, mailowo, bezpośrednio)
  • z silnym ukierunkowaniem na osiągnięcie stawianych celów
  • nastawionych na budowanie pozytywnych relacji z Klientem
  • zaangażowanych, kreatywnych
  • posiadających umiejętność zarządzania czasem, ustalania priorytetów
  • pracowitych, odpowiedzialnych, inteligentnych i komunikatywnych
  • umiejących pracować w zespole i myślących samodzielnie
  • z umiejętnością pracy pod presją czasu
  • dobrze radzących sobie z komputerem (Word, Excel, Outlook)
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w stabilnej i przyjaznej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie: stałe wynagrodzenie podstawowe + prowizja
  • pełną wyzwań pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży telekomunikacyjnej
  • przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole
  • przygotowanie do pracy
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie  CV na adres e-mail: agnieszka.boska@krawarkon.pl

W temacie wiadomości prosimy dopisać „Przedstawiciel Handlowy”.

Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy zawrzeć następujące sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji  (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).”

Infolinia BOK
Warszawa
tel. (022) 651 78 48

 Napisz do nas

Nowy Dwór Mazowiecki
tel. (022) 775 74 11

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Krawarkon” Sp. z o.o., ul. Burgaska 2/4, 02-758 Warszawa, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000022515, Nip: 521-008-57-03, Regon: 002041635, Kapitał zakładowy 50 000 PLN w całości opłacony.