Infolinia:Warszawa (022) 651 78 48, Nowy Dwór Mazowiecki (022) 775 74 11
O nas

Wszystko co powinieneś wiedzieć o nas!

Telewizja kablowa  „Krawarkon” jest specjalistyczną firmą działającą w branży komunikacji elektronicznej od 1991 roku. Jako pierwsi rozpoczęliśmy działalność na terenie warszawskich osiedli „Sadyba”, „Wilanów”, „Stegny” oraz „Arbuzowa”.

Obecnie ze swoją ofertą docieramy do mieszkańców Warszawy (Dolny Mokotów)  i Nowego Dworu Mazowieckiego. Wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowie oraz eksploatacji miejskich systemów teletechnicznych  pozwala nam z sukcesem wprowadzać zaawansowane technologicznie rozwiązania, które umożliwiają świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Kierując się mottem: „ nasz Klient – to osoba współtworząca sukces firmy”, dążymy do profesjonalnej obsługi naszych aktualnych i przyszłych Klientów.

Przez własne systemy teletechniczne dostarczamy usługi telewizji kablowej oraz szerokopasmowego Internetu. W sieci TVK „ Krawarkon” Abonenci mogą odbierać programy telewizyjne cyfrowe i analogowe włącznie z korzystaniem z szybkich stałych łącz internetowych. Dostęp do szerokopasmowego Internetu zapewnia możliwość wyboru zróżnicowanych wariantów prędkości, dostosowanych do indywidualnych potrzeb Użytkowników.

Naszych usług nie ograniczamy w typowych zagadnieniach związanych z technikami komunikacji, realizując działalność w kierunkach: montaż telewizji obserwacyjnej, doradztwo w zakresie projektowania i realizacji systemów TVK, budowa kanalizacji teletechnicznej, współpraca z właścicielami zasobów mieszkaniowych w zakresie Antenowej  Instalacji Zbiorczej.

Jesteśmy również współorganizatorem ogólnopolskich konferencji MediaForum, podczas których wychodzimy z inicjatywą rozwiązywania problemów środowiska operatorów kablowych w Polsce.

Firma  „Krawarkon” to wiarygodny partner, z którym warto współpracować przez długie lata.

Zapraszamy do  korzystania z  naszych usług.

Infolinia BOK
Warszawa
tel. (022) 651 78 48

 Napisz do nas

Infolinia BOK
Nowy Dwór Mazowiecki
tel. (022) 775 74 11

 Napisz do nas

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe „Krawarkon” Sp. z o.o., ul. Burgaska 2/4, 02-758 Warszawa, Sąd Rejonowy dla M. St. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy, KRS: 0000022515, Nip: 521-008-57-03, Regon: 002041635, Kapitał zakładowy 50 000 PLN w całości opłacony.

Krawarkon Sp. z o.o. © 2024. Wszelkie prawa zastrzeżone.